Personel Listesi

Yönetim

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Dr. Tevfik Turanlı tevfik.turanli@tarim.gov.tr 232 388 10 14 / 101 - 123 - 127 Mühendis Müdür
Ahmet Uğur Duru ahmet.duru@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 140 Mühendis Müdür Yardımcısı
Dr. Ferhunde Özlem Altındişli ozlem.altindisli@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 129 Mühendis Teknik Koordinatör

Bitki Zararlıları Bölümü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Dr. Fatma Özsemerci fatma.ozsemerci@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 128 Mühendis Bölüm Başkanı
Dr. Dilek Turanlı dilek.turanli@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 156 Mühendis Araştırmacı
Ekrem Kaya kayaekrem@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 155 Mühendis Araştırmacı
Dr. Enbiye Ulutaş enbiye.ulutas@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 150 Mühendis Araştırmacı
Erkan Yılmaz yilmazerkan@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 159 Mühendis Araştırmacı
Fatma Işık fatma.isik@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 152 Mühendis Araştırmacı
Mehmet Fatih Tolga mfatih.tolga@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 166 Mühendis Araştırmacı
Seher Tanyolaç seher.tanyolac@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 125 Mühendis Araştırmacı
Dr. Tülin Kılıç tulin.kilic@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 130 Mühendis Araştırmacı
Ümran Akkan umran.akkan@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 135 Mühendis Araştırmacı
Neşe Keskin nese.keskin@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 209 Mühendis Araştırmacı
Esmeray Ayhan esmeray.ayhan@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 126 Mühendis Araştırmacı
Deniz Akpınar deniz.akpinar@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 208 Mühendis Araştırmacı
Yasemin Hacıalioğlu yasemin.hacialioglu@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 144 Mühendis Araştırmacı

Bitki Hastalıkları Bölümü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Dr. Dilek Poyraz dilek.poyraz@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 179 Mühendis Bölüm Başkanı
Dr. Naciye Mükerrem Çeliker mukerrem.celiker@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 113 Mühendis Araştırmacı
Dr. Aydan Kaya aydan.kaya@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 115 Mühendis Araştırmacı
Ayşe Uysal ayse.uysal@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 118 Mühendis Araştırmacı
Dr. Barbaros Çetinel barbaros.cetinel@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 114 Mühendis Araştırmacı
Ceren Cer ceren.karagoz@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 168 Mühendis Araştırmacı
Gülcan Yıkılmazsoy gulcan.yikilmazsoy@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 122 Mühendis Araştırmacı
Güliz Tepedelen Ağaner guliz.tepedelen@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 164 Mühendis Araştırmacı
Neziha Güven neziha.arslan@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 109 Mühendis Araştırmacı
Dr. Nursen Üstün nursen.ustun@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 108 Mühendis Araştırmacı
Muhammed Ömer Öztürk momer.ozturk@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 102 Mühendis Araştırmacı
Sabriye Özdemir sabriye.ozdemir@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 119 Mühendis Araştırmacı
Dr. Serpil Erilmez serpil.erilmez@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 162 Mühendis Araştırmacı
Dr. Tijen Taşkın tijen.taskin@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 163 Mühendis Araştırmacı
Dr. Üftade Güner uftade.guner@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 181 Mühendis Araştırmacı
Yeşim Eğerci yesim.egerci@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 169 Mühendis Araştırmacı
Ceyda Yüzbaşı ceyda.yuzbasi@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 206 Mühendis Araştırmacı
Ramazan Gencer ramazan.gencer@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 103 Mühendis Araştırmacı
Damla Ertimurtaş damla.ertimurtas@tarim.gov.tr 232 388 00 30 Mühendis Araştırmacı

Yabancı Ot Bölümü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Dr. Yıldız Sokat yildiz.sokat@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 158 Mühendis Bölüm Başkanı
Çetin Özkul cetin.ozkul@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 160 Biyolog Araştırmacı
Şükrü Arasan sukru.arasan@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 207 Mühendis Araştırmacı
Ufuk Çatıkkaş ufuk.catikkas@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 146 Mühendis Araştırmacı

Biyolojik Mücadele Bölümü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Dr. Bilgin Güven bilgin.guven@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 139 Mühendis Bölüm Başkanı
Birol Mıhcı birol.mihci@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 178 Mühendis Araştırmacı

Zirai Mücadele İlaçları Bölümü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Hakan Örnek hakan.ornek@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 142 Mühendis Bölüm Başkanı
Duygu Uysal duygu.uysal@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 131 Mühendis Araştırmacı
Betül Yasemin Akar byasemin.akar@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 197 Mühendis Araştırmacı

Zirai Mücadele Makinaları Bölümü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Dr. Öncül Kaangün Caner oncul.caner@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 117 Mühendis Bölüm Başkanı

Eğitim Yayım Birimi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Görkem Öztürk gorkem.cosar@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 195 Mühendis Araştırmacı
Muharrem Atalay muharrem.atalay@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 132 Mühendis Mühendis

Döner Sermaye İşletmesi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Ali Haydar Yundan alihaydar.yundan@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 171 Memur Döner Sermaye Saymanı
Fatma Yıldız fatma.yildiz@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 196 Memur Şef
Raziye Aydın raziye.aydin@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 200 4/C İşçi İşçi

Büro ve Destek Hizmetleri Bölümü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Metin Usluaydemir metin.usluaydemir@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 170 Memur Bölüm Başkanı
Ahmet Çalışkan ahmet.caliskan@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 175 Memur Ayniyat Saymanı
Atilla Özcan atilla.ozcan@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 154 İşçi Ambar Görevlisi
Atilla Öztürk atilla.ozturk@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 187 İşçi Aşçı
Aysel Karaman aysel.karaman@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 191 Uzman Sivil Savunma Uzmanı
Ayşe Can ayse.can@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 184 Memur Şef Yardımcısı
Basri Sarıkaya basri.sarikaya@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 182 Memur Koruma ve Güvenlik Görevlisi
Bülent Akuygur bulent.akuygur@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 106 İşçi Laborant
Celal Yaşar celal.yasar@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 189 İşçi Şoför
Fatma Ersoy ersoyfatma@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 185 4/C İşçi Laborant
Fete Ahmet Dadak fete.ahmetdadak@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 187 İşçi Aşçı
Fırat Taştan firat.tastan@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 110 İşçi İşçi
Hacı Murat Çidem hacimurat.cidem@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 182 Memur Koruma ve Güvenlik Görevlisi
Hakan Çetinkaya hakan.cetinkaya@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 145 İşçi İşçi
Hakan Kasap hakan.kasap@tarim.gov.tr 232 388 00 30 İşçi Tarım İşçisi
Hasan Çardak hasan.cardak@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 182 Memur Koruma ve Güvenlik Görevlisi
Hüsnü Erdenk husnu.erdenk@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 141 Kimyager Numune Kabul Görevlisi
İlhan Yıldız yildizilhan@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 172 Memur Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
İnsaf Yöş insaf.yos@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 120 İşçi Numune Kabul Görevlisi
İsmail Özcan ozcan.ismail@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 182 Memur Koruma ve Güvenlik Görevlisi
Mehmet Sıddık Yolcu mehmetsiddik.yolcu@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 182 Memur Koruma ve Güvenlik Görevlisi
Murat Atatoprak murat.atatoprak@tarim.gov.tr 232 388 00 30 İşçi Tarım İşçisi
Nurettin Daşdemir nurettin.dasdemir@tarim.gov.tr 232 388 00 30 4/C İşçi İşçi
Sedat Cömert sedat.comert@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 167 İşçi Laborant
Sezen Mıhcı sezen.mihci@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 101 İşçi Sekreter
Sinan Bulut sinan.bulut@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 182 Memur Koruma ve Güvenlik Görevlisi
Ufuk Karakuş ufuk.karakus@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 190 İşçi Mübaya
Yalçın Gücüyenen yalcin.gucuyenen@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 190 4/C İşçi İşçi
Yasin Yılmaz yasin.yilmaz@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 157 Memur Laborant
Engin Karagöz karagoz.engin@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 121 Memur Teknisyen
''