Telefon Rehberi

   DATAE  TEL: 0(442)  327 14 40 - 41  FAX: 0(442) 327 13 64

   PASİNLER ARAŞTIRMA İSTASYONU: 0(442) 661 21 62 

   IĞDIR ARAŞTIRMA İSTASYONU       : 0(476) 224 16 41 


ADI SOYADI

ÜNVANIDAHİLİ TELEFON
Dr. Şerafettin ÇAKAL
 Enstitü Müdürü
1001
 Ahmet KÜÇÜKÖZDEMİR
 Teknik Koordinatör

1013

 Mehmet SÖĞÜTLÜ

 Teknik Müdür Yardımcısı

1003


 İnsan Kaynakları

1004

  Pınar  ÖZBAY 

Bilgisayar Mühendisi

1008

 Taner DEMİREL 

   Laborant1011

 Esra Melike TURAN

 Sivil Savunma Uzmanı1005
 Dr. Canan KAYA

  Endüstri Bitkileri Bölüm Başkanı

1009

 Fırat SEFAOĞLU

 Ziraat Mühendisi

1010

 
  Yemeklik Tane Baklagiller Birimi 
 Aysema TAZEGÜL ÇAVUŞOĞLU  Ziraat  Mühendisi 

 1012

​ Hatice CENGİZ
Ziraat  Mühendisi
​1007

 Dr. Sadrettin YÜKSEL

  Hayvancılık Bölüm Başkanı

1080

 Alpay KARAÇUHALILAR

 Ziraat Mühendisi

1501

 Burcuhan BALTA

 Ziraat Mühendisi

1507

 Dr. Fatma YÜKSEL

 Ziraat Mühendisi

1502

 Dr. Ümran KÜÇÜKÖZDEMİR

  Serin İklim Tahılları Birim Başkanı

3000

 Berrin DUMLU

 Ziraat Mühendisi

3011
​Zeki YALÇIN ​Ziraat Mühendisi 


​Ufuk TOZLU
​ Biyolog 
​​3007

 Erdal AKSAKAL

  Çayır Mera ve Yem Bitkileri Bölüm Başkanı

1019

 Mustafa UZUN

 Ziraat Mühendisi

1020

 Ayten TAVLAŞ

 Ziraat Mühendisi

1017

 Mustafa Merve ÖZGÖZ

 Ziraat Mühendisi

1020

 S.Emre DUMLU

 Ziraat Mühendisi

1022

Dr. Pınar UYSAL

 Ziraat Mühendisi

1021

 Kadir TERZİOĞLU

 Ziraat Mühendisi

1022

 Murat ATICI

 Ziraat Mühendisi

1016

 Ahmet KÜÇÜKÖZDEMIR

  Üretme ve İşletme Bölüm Başkanı

1013

 Veli ÖKSÜZ

 Ziraat Mühendisi

1018

 Handan KAVAZ

 Ziraat Mühendisi 1023

 Orhan YAĞANOĞLU

 Ziraat Teknisyeni

1018

Sayim İPEK

 Muhasebe

1006

 Hüseyin GÖRK

 Muhasebe

1035

 Hüseyin EROĞLU

 Konsolide Görevlisi

1029

Metin SULAR

 Ayniyat

1029

 Ahmet ÜNLÜ

 Döner Sermaye Saymanı

1027

 Ahmet ÇEVİK

 Laborant- Sivil Savunma Amiri

1033

 Ufuk YÜRÜK

 İdari Mali İşler

1034

 Metehan KIZILBAĞ

 Döner  Sermaye

1035

 Laboratuar (Doku Kültürü)

 

1028

 Laboratuar (Buğday)

 

1057

 Danışma

 

1036

 Güvenlik

 

155 

 Meryem KELEŞ

 Makam Sekreteri

1000
 Melehat BERBEROĞLU

 Santral Görevlisi

1500
 Dr. Abdülkadir ÖZLÜTÜRK
 Dış Kaynaklı İlişkiler Koordinatörü
3014
​Elmas TOPAL​Ziraat Mühendisi 3014​
 Dr. Sibel KADIOĞLU
Tarım Ekonomisi Bölüm Başkanı
2125

 Gökhan TAŞGIN

 Ziraat Mühendisi2183

 Dr. Banu KADIOĞLU

 Ziraat Mühendisi2123
 Hülya BAKIR

İklim Değişikliği ve Tarımsal Ekoloji Birim Başkanı

2115

 Hikmet BİRHAN

 Ziraat Mühendisi2129

 Tamer COŞKUN

 Ziraat Mühendisi2116

 M. Ali BİNGÖL

 Ziraat Mühendisi2128
​ Ömerül Faruk AYDIN
 Ziraat Mühendisi ​​2127
  Meryem BAYRAKTUTAN

 Toprak ve Bitki Besleme Birim Başkanı

2140

Dr.  Alper POLAT

 Ziraat Mühendisi2142
Sümeyra KIR
 Kimyager
2141
​Okan ŞENGÜL​Laborant2142​
​Asım YİĞİT ​Laborant ​2139
​​İbrahim ERSÖZ​ Laborant 2141
 Dr. Salih EVREN

Tarımsal Sulama ve Arazi Islahı  Birim Başkanı

2117

 Erdal DAŞÇI

 Ziraat Mühendisi2132

Dr. Talip TUNÇ

 Ziraat Mühendisi 2133

 Erdal GÜNEY

 Ziraat Mühendisi 2137
 Dr. Zinnur GÖZÜBÜYÜK

 Tarımsal Makinaları ve Teknolojileri  Birim Başkanı

2121
​ M.Cemal ADIGÜZEL Ziraat Mühendis2118​
Samih COŞKUN ​
​ Sosyal Tesisler Sorumlusu2158


''