Telefon Rehberi

 

MÜDÜR

 

    BGK  BÖLÜMÜ

 

​ TARLA BİTKİLERİ BÖLÜMÜ

Dr.

Ali PEKSÜSLÜ

001

Dr.

Abdullah İNAL (Bl. Bşk.)

200

Dr.

A. Şemsettin TAN (Bl. Bşk.)

400

 

Müdür Yrd. (Teknik  Koordinatör )

 

Uzm.

Lerzan AYKAS

210

 

Araştırma Toplantı Salonu

408

Dr.

Gün  KIRCALIOĞLU

002

Dr.

Neşe ADANACIOĞLU

289

 

Buğday  Şubesi

 

 

İdari   Koordinatör

 

Dr.

Erdinç  OĞUR

236

Uzm.

Rıza ÜNSAL (Şb. Şf.)

410

Dr.

Ertuğrul ARDA

003

Dr.

Necla TAŞ

220

Dr.

Hatice GEREN

412

 

Şeyda YOLERİ (  Sekreter)

011

 

Tevfik TAYLAN

205

 

İsmail SEVİM

414

 

Seçil GÜNAY ( TKN Sekreter )

013

 

Soner MEŞREFOĞLU

223

 

Arpa Şubesi

 

 

Nurdan A. ZOROĞLU( Evr.Arş.Sor. )

027

 

Elif  YILMAZ

487

Uzm.

Aydın  İMAMOĞLU

420

 

 

 

 

Gen Bankası-1

201

Uzm.

Seda PELİT

421

 

Üstkat İdare Toplantı Salonu

012

 

Gen Bankası-2 (Yedek)

202

 

Buğday Ambarı

418

 

Ahmet GÜN  ( Matbaa Kütüphane )

019

 

Okuma Odası

206

 

Arpa Ambarı

511

 

Beyhan BİLGİ ( Matbaa Kütüphane )

019

 

Toplantı Salonu (BGK)

207

 

Buğday (Sera)

417

 

BİLGİ  İŞLEM

 

 

Tohum Fizyolojisi Lab. 1

224

 

 

 

 

Öznur SÖĞÜT ( Bil. İşl. Sorumlusu )

029

 

Tohum Fizyolojisi Lab. 2

225

 

ICARDA

 

 

Özgür ALTUN ( Bil. İşl. Görevlisi )

022

 

Genetik Çeşitlilik Lab. 2

228

Dr.

Kumarse NAZARİ ( ICARDA)

430

 

Ahmet AYDIN ( Bil. İşl. Görevlisi )

022

 

Herbaryum Hazırlama

237

 

ICARDA OFİS

333

 

Toplantı Salonu (Merkez)

025

 

CBS-1

215

 

ICARDA  Beyhan Hanım

437

 

BAV Top. Salonu

026

 

CBS-2

216

 

Yem Bitkileri  ve Mera Şubesi

 

 

Enformasyon Odası

029

 

Dökümantasyon Arşiv

217

Dr.

Hüseyin ÖZPINAR (Şb. Şf.)

440

 

 

 

 

Dökümantasyon Büro

218

Dr.

Hülya OKKAOĞLU

442

 

 

 

 

 

 

Uzm.

Ali Alptekin ACAR

443

 

 

 

 

 

 

Uzm.

Ergül AY 

491

 

PERSONEL( İNSAN KAYNAKLARI )

 

 

HAYVANCILIK BÖLÜMÜ

 

 

Yem Bitkileri Depo

498

 

Reyhan YILDIRIM

041

 

Arıcılık Şubesi

 

 

Yem Bitkileri Ambarı

448

 

Göksel AKDOĞAN

040

 

Üzeyir KARACA [ Şube Şefi ]

280

 

Bilgisayar Odası (YEM)

449

 

 

 

 

İsmail YILDIZDAL

282

 

 

 

 

MUHASEBE

 

Uzm.

Mustafa KÖSOĞLU

281

 

Yağlı Toh. Şb.

 

 

Ali  DÖNER ( Muhasebe Şefi )

004

 

Oya BORAN

260

Dr.

A.Şemsettin TAN (Şb. Şf.)

470

 

Günay SİNER

050

 

Cemil Tamer Şener

287

 

Mehmet ALDEMİR

472

 

Aytekin ALPTEKİN

050

Uzm.

Erkan TOPAL

282

Uzm.

Ayşegül ALTUNOK

475

 

Serpil  YILDIRIM

051

Uzm.

Miray DAYIOĞLU

261

 

Bilgisayar Odası (YAĞ)

471

 

SATINALMA

 

Uzm.

Neslihan ÖZSOY

261

 

Yağlı tohumlar ambarı

478

 

Yıldırım CENGİZ

115

 

Arıhane

288

 

Yemeklik Dane Baklagiller Şubesi

 

 

Oktay DİŞİBÜYÜK

060

 

Arıcılık morfoloji odası

289

Dr.

Eylem TUGAY KARAGÜL

431

 

Hasan KINAY

060

 

BAHÇE BİTKİLERİ BÖLÜMÜ

 

Dr.

Damla  UNCUER

432

 

Sebiha  CENKÇİ

060

 

Sevgi MUTLU (Bl. Bşk.)

310

 Dr.

Firdevs NİKSARLI İNAL

441

 

SİVİL SAVUNMA ŞUBESİ

 

 

Sebzecilik Şubesi

 

 

Bakla Ambarı

438

SSv.Uzm.

Didem KURKUT

061

 

Sevgi MUTLU (Şb. Şf.)

310

 

Mustafa ELBURZ

 439

 

Murat KUTLU Güvenlik  Şefi

222

Uzm.

M. Asım HAYTAOĞLU

370

 

Tıbbi  ve Aromatik Bitkiler Şubesi

 

 

GÜVENLİK  (Giriş Kapısı)

111

Uzm.

Seyfullah BİNBİR

512

Dr.

Ünal  KARIK 

451

 

DÖNER SERMAYE

 

Uzm.

Ayşe KAHRAMAN

311

 

Fatih ÇİÇEK

450

 

Ahmet KARAGÖZ (Saymanlık Müd.)

070

 

Sebze Serası

318

 

Tıbbi Bitkiler Deposu

453

 

Ensari ÖZEN

071

 

 

 

 

Tıbbi Bitkiler Ambarı

458

 

Nuriye BOSTANCIOĞLU

072

 

Süs Bitk. Şubesi

 

 

 

 

 

Hasan YILMAZ

077

Dr.

Gülden HASPOLAT

351

 

Tütün Şubesi

 

 

 

 

Uzm.

Ümran ŞENEL

350

 

İsmail YILMAZ

480

 

DÖS.VEZNE

 

Uzm.

 

 

 

Hasan KARTAL

482

 

Ahmet  DAĞHAN 

444

 

 

 

Dr.

Ali PEKSÜSLÜ

001

 

DÖS. AMBAR

 

 

Meyvecilik Şubesi

 


Tütün Deposu
467

 

Özer ÖZGÜL

028

Dr.

Erol KÜÇÜK (Şb. Şf.)

340

 



 

AMBAR- AYNİYAT

 

Dr.

Mehmet TUTAR

330

 

 

 

 

Dilek KANDEMİR

080

Uzm.

Andaç ÇAVDAR

332

 

Patates Şubesi

 

 

Serpil YILDIRIM

080

Uzm.

Müge ŞAHİN

335

Dr.

Gün KIRCALIOĞLU

002

 

Akaryakıt İstasyonu

085

Uzm.

Salih GÖKKÜR

334

Dr.

Ahmet KALIN

170

 

İdare Çay Ocağı

090

 

Deniz AKSOY

331

 

 

 

 

Yemekhane

095

 

Fatih ÇAĞIR

336

 

Merkez Laboratuvar Bölümü

 

 

Satış Yeri

099

 

Celal ŞAFAK

331

 

Teknoloji Laboratuarı

 

 

 

 

Dr.

Ertuğrul ARDA

003

Dr.

Ceylan BÜYÜKKİLECİ (Gıda Müh.)

460

 

İŞLETME VE ÜRETME BÖLÜMÜ

 

 

 

 

 

Erdem KARAGÖZ

014

 

Okan ÇAKIR

102

 

BİTKİ SAĞLIĞI BÖLÜM BŞK

 

Uzm.

Nihan BAŞ ZEYBEKOĞLU(Gıda Müh.)

466

 

Esra SINAV

160

Dr.

Alev KIR (Bl. Bşk.)

445

Uzm.

Özge YILDIZ (Gıda Müh.)

469

 

Süleyman ÇAĞIR

170

Uzm.

Çiğdem  KAYA

419

Uzm.

Seçil  ALDEMİR  (Biyolog)

461




Uzm.

Hakan HEKİMHAN

411

 

Deniz KAPLAN

113

 

Destek Bölümü Toplantı Salonu

118

Uzm.

Şerife Nergis ÇELİK

333

 



 

Doktor Odası

170

Dr.



 

Teknoloji Laboratuarı

468

 

Atölye Şefi Ertan YALIN

120

 



 

 

 

 

Tamirhane

121

 

 

 

 

 

 

 

Elektrikhane

130

 

 

 

 

Doku Kültürü Laboratuarı

 

 

Marangozhane

135

 

 

 

Dr.

Gün KIRCALIOĞLU (Şb. Şf.)

091

 

Kalorifer

137

 

 

 




 

Garaj

140

 

 

 

 

Doku Kültürü Laboratuarı

091

 

Tesisatçı

142

 

 

 

 

Bilgisayar Odası

098

 

Traktör Şoför Odası

145

 

 

 

 

Doku  Kültürü Odası

030​


''