Büro ve Destek Hizmetleri

​​​ADI SOYADI​TEL​BÖLÜMÜ
​Fahri KAYAALP​202Destek Hizmetleri Birim Sorumlusu​
Mehmet GİRAY​127​İnsan Kaynakları Birim Sorumlusu
​Aytül EKRİ​103​Döner Sermaye Saymanı
​Serpil ERGİN​113​Sivil Savunma Uzmanı

AD-SOYADTelBÖLÜMAD-SOYADTelBÖLÜM
Abdullah EVİRGEN143İnşaat Bakım OnarımMetin Çelik137Yemekhane
Abdurrahman KAYMAKÇIOĞLU166Destek Hizmetleri BirimiMine ATLIHAN​
118Evrak Kayıt​
Ahmet SATILMIŞ234​Kimyasal Gübre Lab.
Muhammet ALTUNTAŞ
137Yemekhane
Ahmet YETER163Bina ve Mal BakıcısıMurat ALTUĞ163Bahçe
Ahmet TOKAR133Toprak Kalite Veriml.Analiz.Lab.Murat KAYMAK129Temizlik Gör.
Atilla GÖRÜCÜ
166Marangozhane​
Mustafa GÜNDÜZ148Numune Kabul Kayıt 
Ahmet AYDEMİR

Mustafa AYGÜN146Hassas Aletler
Aydın  ŞEN136Toprak Kalite Veriml.Analiz.Lab.Mustafa BARAN129Bina ve Mal Bakıcısı
Aydın YETİM121İş Sağlığı ve GüvenliğiMustafa DİNÇ234Kimyasal Gübre Lab.
Ayşen AYSAN134Toprak ve Su RaporlamaNilüfer  ZORBAZ130İnsan Kaynakları Birimi
Aziz EROL234Kimyasal Gübre LaboratuvarıNurgül ÖZKAN242Kütüphane
Bektaş ŞAHİN117Bilgi İşlemOktay YILDIRIM243Üst Kat Çayocağı
Belgin ORHAN126TahaakkukOnur KÖŞKER123Muhasebe
Beyhan  ŞERAN111SantralOrhan  YILDIRIM151Atölye 
Bilal  ÖZCAN243Üst Kat ÇayocağıOsman ARSLAN150Sulama,Toprak Fiziği Tuz.Lab.
Cahit IŞIK237Numune Kabul Kayıt Ömer ŞAFAK129Bina ve Mal Bakıcısı
Cemalettin İNCE
137Yemekhane
Özgür İÇTÜZER234Kimyasal Gübre Lab.
Davut ÇELİK
152Atölye ​
Rafet  TUTAN163Sera Birimi
Dilek  YATMAN
233CBSRamazan TONEL153Müracaat Kapı
Dursun UYANIK
129Bina ve Mal Bakıcısı​
Ramiz AKKAYA138Toprak Odası
Emre AYINDI​
236Mikrobiyoloji Laboratuvarı​
Recep TANRIKULU152Atölye 
Enver  ÖZTÜRK
123Muhasebe
Remzi  AKBULUT234Kimyasal Gübre Lab.
Erhan TÜYSÜZ
138Numune Kabul Kayıt
Satılmış SÖYLEMEZ166Sulama Sıhhı Tesisat
Eşe BÜLBÜL
124Döner Sermaye
SedatOktay YALAV166Elektrik Sıh.Tes.
Evlin UZUN​
129DanışmaSelim YILDIRIM124Döner Sermaye
Fadime SAĞLAM

Temizlik Gör.
Semih ÜNSAL122Sulama,Toprak Fiziği Tuz.Lab.
Faruk YILDIZTEPE
136Sulama,Toprak Fiziği Tuz.Lab.
Serdar  ONAT124Döner Sermaye
Fatma ELBAŞI
233CBSSevgi ALTUN236Mikrobiyoloji.Laboratuvarı
Fatih AKCAN
117Bilgi İşlem
Seyhan TOĞRUL134Raporlama
Fuat İLPAN
161Satın AlmaSinan  ÖZDEMİR163Sera Birimi
Gazi BULUT​
124Döner Sermaye​
Suriye AYGÜN136Sulama,Toprak Fiziği Tuz.Lab.
Gökhan KİBAROĞLU
133Toprak Kalite Veriml.Analiz.Lab.​
Şaban AKÇA151Atölye 
Gülay AYDIN
134Raporlama
Şakir ARI136Sulama,Toprak Fiziği Tuz.Lab.
Hakan Şükrü GÜLTEKİN
237Numune Kabul Kayıt ​
Şakir ARI136Sulama,Toprak Fiziği Tuz.Lab.
Hakan  YENİCE
129Bina ve Mal Bakıcısı
Tekin FİDAN148Numune Kabul Kayıt 
Hanifi İMAM
135Sulama, Toprak Fiziği Tuz.Lab.​
Timur  NARLI238Bitki ve Organik Gübre Lab.
Hasan GÜMÜŞOĞLU
152Atölye 
Turgay ERKAL142Matbaa
Hasan AKPINAR
152Atölye 
Turgut BİÇER143İnşaat Bakım Onarım
Haydar YILMAZ
238Bitki Ve Organik Gübre Lab.
Tülay  KÖKSAL130İnsan Kaynakları Birimi
Hüseyin  TAYFUN
152Atölye 
Yaşar TEPECİK146Hassas Aletler
İbrahim  KİPER
152Atölye 
Yavuz ÇELİK152Atölye 
İlhami  ULUÇ
234Kimyasal Gübre Laboratuvarı
Yener YAVUZ146Hassas Aletler
İlhami KARADENİZ
129Bina ve Mal Bakıcısı
Yusuf ÇELEBİ129Bina ve Mal Bakıcısı
İlknur KAYMAZ
166Bitki Su Mikrobiyal.Lab.​
Murat EKRİ223Üretme ve İşletme Bölümü
İmdat  GÜNEŞ
142Matbaa
M.Talat YAKŞİ226Alt Kat Çayocağı
İrfan YANIKDORUĞU
133Toprak Kalite Veriml.Analiz.Lab.
 Nazlı ATICI 133 Sulama,Toprak Fiziği Tuz.Lab.​
İsmail UĞURLU​
109İç Kontrol   
İsmail KÜPELİOĞLU138Toprak Odası
K.Aynur TOKGÖZ
133Toprak Kalite Veriml.Analiz.Lab.
Kadir GÜNAYDIN153Bariyer   
Kemal KOÇ
137Yemekhane   
Levent MERT
123Muhasebe
   
Mehmet  MERAL
129Danışma
   
Meral KILIÇARSLAN
126Tahaakkuk​
   
Meral NURVER
118Evrak Kayıt
   
Merdan ÇELİK
129Bina ve Mal Bakıcısı
   


''