Büro ve Destek Hizmetleri

​​​ADI SOYADI​TEL​BÖLÜMÜ
​Fahri KAYAALP​224Destek Hizmetleri Birim Sorumlusu​
Mehmet GİRAY​127​İnsan Kaynakları Birim Sorumlusu
​Aytül EKRİ103
​Döner Sermaye Saymanı
​Demet OĞUZ
​154
​Sivil Savunma

AD-SOYADTelBÖLÜMAD-SOYADTelBÖLÜM
Abdullah EVİRGEN143İnşaat Bakım Onarım​Mehmet ÖZER


Abdurrahman KAYMAKÇIOĞLU129Destek Hizmetleri BirimiMine ATLIHAN​
118Evrak Kayıt​
Abdullah BAKIŞGAN

Muhammet ALTUNTAŞ
137Yemekhane
Ahmet YETER129Bina ve Mal Bakıcısı(Bekçi)Mesut AKBIYIK
Atilla GÖRÜCÜ​
140
MarangozhaneMurat KAYMAK129Temizlik Gör.
Ahmet AYDEMİR


Mustafa METİN
Aydın YETİM
121
AyniyatMustafa AYGÜN146Hassas Aletler
Ayşen AYSAN
130İnsan Kaynakları Birimi​
Mustafa BARAN129Bina ve Mal Bakıcısı(Bekçi)
Bektaş ŞAHİN​
117Bilgi İşlemNail MERAL153Nizamiye Giriş
Belgin ORHAN
126
Tahaakkuk
Nilüfer  ZORBAZ130İnsan Kaynakları Birimi
Beyhan  ŞERAN​
111SantralNurgül ÖZKAN242Kütüphane
Bilal  ÖZCAN
243
Üst Kat Çayocağı
Oktay YILDIRIM243Üst Kat Çayocağı
Cahit IŞIK
237
Numune Kabul Kayıt ve Raporlama
Orhan  YILDIRIM
151Atölye ​
Cemalettin İNCE
137Yemekhane
Rafet  TUTAN
163
Sera Birimi
Davut ÇELİK
152Atölye ​
Sıddık ATA​


Dilek  YATMAN
233CBSRecep TANRIKULU
152Atölye 
Dursun UYANIK
129Bina ve Mal Bakıcısı​(Bekçi)
Remzi  AKBULUT
234
Kimyasal Gübre Lab.
Enver  ÖZTÜRK
123
Muhasebe
Satılmış SÖYLEMEZ
140
Sulama Sıhhı Tesisat
Erhan TÜYSÜZ
138
Numune Kabul Kayıt ve Raporlama
SedatOktay YALAV140Sulama Sıh.Tes.
Eşe BÜLBÜL
248
Döner Sermaye​
Sevgi ALTUN236Bitki Su Microbiyoloji Lab.
Fadime SAĞLAM
Temizlik Gör.
Serdar ONAT247
Döner Sermaye
Fatma ELBAŞI
233CBSSıddık ATA
Fuat İLPAN
123Satın AlmaSuriye AYGÜN
136Sulama,Toprak Fiziği Tuz.Lab.
Gazi BULUT​
124Döner Sermaye​
Şaban AKÇA​
151Atölye
Gülay AYDIN​
134​
Raporlama
Şakir ARI
136
 Sulama,Toprak Fiziği Tuz.Lab.
Hakan Ş. GÜLTEKİN​
237
Numune Kabul Kayıt ​ve Raporlama
Şükran BİLGİN
111Santral
Hakan  YENİCE
129
Bina ve Mal Bakıcısı​
Tekin FİDAN
148
Numune Kabul Kayıt ve Raporlama
Hanifi İMAM
135​Sulama,Toprak Fiziği Tuz.Lab.
Turgut BİÇER
143
 İnşaat Bakım Onarım(Boyacı)
Hasan GÜMÜŞOĞLU
152Atölye 
Yaşar TEPECİK
146
Hassas Aletler
Hasan AKPINAR
152Atölye 
Yavuz ÇELİK
152
Atölye 
Hüseyin  TAYFUN
152Atölye 
Yener YAVUZ
146
Hassas Aletler​
İlhami  ULUÇ
234
 Kimyasal Gübre Laboratuvarı



İlhami KARADENİZ​
129
Bina ve Mal Bakıcısı(Bekçi)



İsrafil OĞUR​


İmdat  GÜNEŞ
142Matbaa

İrfan YANIKDORUĞU
133Toprak Kalite Veriml.Analiz.Lab.

İsmail UĞURLU​
109İç Kontrol   
İsmail KÜPELİOĞLU138Toprak Odası
Kemal KOÇ
137Yemekhane   
Levent MERT
123Muhasebe
   
Mehmet  MERAL
129Danışma
   
Meral KILIÇARSLAN
126Tahaakkuk​
   
Meral NURVER
118Evrak Kayıt
   
Merdan ÇELİK
129Bina ve Mal Bakıcısı(Bekçi)
   


''