T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

2017 Antalya Gıda ve İçecek Fuarındayız

Yayın Tarihi : 1.3.2017
​Antalya Expo Center fuar alanında düzenlenen "Food Product Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarı", 24. kez kapılarını ziyaretçilerine açtı. Enstitümüz de fuara kendi çalışmalarını paylaşmak amacıyla bir stantla katılım sağladı. Fuarın ilk günü yapılan açılış  konuşmalarının ardından;  Antalya Valimiz Sayın Münir KARALOĞLU, Gıda Kontrol Genel Müdür Yardımcımız Dr. Neslihan ALPER,  Antalya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Kadri BİLİCİ,  Antalya Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Abdullah ÜNLÜ ile birlikte stantları gezen protokole, Enstitümüz Eğitim Yayım Birim Sorumlusu Erdal EROĞLU tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi sunuldu.
Kurumumuzu tanıtıcı yayınların sergilendiği standımıza gelen ziyaretçilerle bu yayınlar paylaşıldı. Ayrıca fuar süresince fuara katılım sağlayan tüm firmalar Eğitim Yayım Birim Sorumlusu Erdal EROĞLU, Gıda Yüksek Mühendisleri Halil Rıza AVCI ve Cansu DEMİR ile ziyaret edilerek yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirme yapılarak, görüş alışverişinde bulunuldu.
15-18 Şubat 2017 tarihleri arasında 4 gün devam eden fuar, 4 farklı ülkeden 1000'e yakın markaya ev sahipliği yapmıştır.