Personel Listesi

Yönetim

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Aysun Akar aysun.akar@tarim.gov.tr 101 Mühendis Müdür V.
Çiğdem Köse cigdem.kose@@tarim.gov.tr 201 Mühendis Müdür Yardımcısı V.

Yetiştirme Tekniği

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Selda Kayalak Balık selda.kayalakbalik@gthb.gov.tr 105 Mühendis Birim Sorumlusu
Ahmet Göğüs ahmet.gogus@tarim.gov.tr 150 Mühendis Araştırmacı
Özlem Boztepe ozlem.boztepe@tarim.gov.tr 113 Mühendis Araştırmacı
Yusuf Bilgen yusuf.bilgen@tarim.gov.tr 150 Mühendis Araştırmacı

Bitki Sağlığı

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Dr. Arzu Sezer arzu.sezer@tarim.gov.tr 103 Mühendis Birim Sorumlusu
Ebru Gümüş ebru.gumus@tarim.gov.tr 102 Mühendis Araştırmacı

Toprak ve Su Kaynakları

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Ömür Duyar omur.duyar@tarim.gov.tr 153 Mühendis Birim Sorumlusu
Bahar Türkeli bahar.turkeli@tarim.gov.tr 155 Mühendis Toprak ve Yaprak Labaratuvarı Sorumlusu
Hacer Göksüzoğlu hacer.goksuzoglu@tarim.gov.tr 154 Tekniker Tekniker

Tarım Ekonomisi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Erdal Sıray erdal.siray@tarim.gov.tr 151 Mühendis Birim Sorumlusu

Gıda Teknolojileri

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Fatih Özdemir ozdemir.fatih@tarim.gov.tr 106 Mühendis Birim Sorumlusu
Tuğba Er tugba.er@tarim.gov.tr 152 Mühendis Araştırmacı

Islah

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Hüseyin İrfan Balık hüseyinirfan.balik@tarim.gov.tr 104 Mühendis Birim Sorumlusu
Ferah Ertekin ferah.ertekin@tarim.gov.tr 113 Mühendis Araştırmacı

İç Kontrol

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Fatih Kutun fatih.kutun@tarim.gov.tr 111 Laborant İç Kontrol Sorumlusu

İdari Personel

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Aşkın Tuna Keskin askintuna.keskin@tarim.gov.tr 255 Sivil Savunma Uzmanı Sivil Savunma
Cemal Karaca cemal.karaca@tarim.gov.tr 206 Şef Mali İşler
Faruk Günaydın faruk.gunaydın@tarim.gov.tr 207 Memur Mali İşler
Mehmet Kartal mehmet.kartal@tarim.gov.tr 204 Tekniker İnsan Kaynakları Sorumlusu
Turgay Nefesoğlu turgay.nefesoglu@tarim.gov.tr 253 Memur Destek Hizmetleri Sorumlusu
Musa Türkoğlu musa.turkoglu@tarim.gov.tr 205 Ayniyat Saymanı Destek Hizmetleri
Mustafa Memişoğlu mustafa.memicoglu@tarim.gov.tr 256 Tekniker Bakım ve Onarım Hizmetleri Sorumlusu
Ömer Kır 300 Koruma ve Güvenlik Koruma ve Güvenlik
Muhammed Ali Karaca 206 Koruma ve Güvenlik Koruma ve Güvenlik
Birol Karahan 206 Koruma ve Güvenlik Koruma ve Güvenlik
Sinan Bektaş 206 Koruma ve Güvenlik Koruma ve Güvenlik
Niyazı Turan 206 Koruma ve Güvenlik Koruma ve Güvenlik

Yardımcı Hizmetler

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Hamdullah Bakar 300 Tarım Hizmetleri İşçisi Tarım Hizmetlisi
Cevat Yapıcı 301 Tarım Hizmetleri İşçisi Tarım Hizmetlisi
Gülcan Konal 0 Tarım Hizmetleri İşçisi Yönetici Asistanı
İzzet Bakar 301 Tarım Hizmetleri İşçisi Tarım Hizmetleri İşçisi
Kenan Aydın 301 Tarım Hizmetleri İşçisi Tarım Hizmetleri İşçisi
Mehmet Bayram 301 Tarım Hizmetleri İşçisi Tarım Hizmetleri İşçisi
Ramazan Keskin 301 Tarım Hizmetleri İşçisi Tarım Hizmetleri İşçisi
Recep Karabulut 301 Tarım Hizmetleri İşçisi Tarım Hizmetleri İşçisi
Şenay Elifoğlu Uzuner 203 Tarım Hizmetleri İşçisi Evrak Kayıt - Yazı İşleri
Senem Çelik 301 Tarım Hizmetleri İşçisi Tarım Hizmetleri İşçisi
Tevrat Öz 301 Tarım Hizmetleri İşçisi Tarım Hizmetleri İşçisi
Yahya Bayram 301 Tarım Hizmetleri İşçisi Tarım Hizmetleri İşçisi
Hülya Yıldız 156 Tarım Hizmetleri İşçisi Santral
Ayhan Kabadayı 250 Şoför Şoför
Hasan Karabulut 250 Şoför Şoför
Necati Gündoğdu 252 Şoför Usta
''