1.12.2016 / Gösterim Sayısı : 757

GENEL MÜDÜRÜMÜZ KURUMUMUZU ZİYARET ETTİLER…

#GENEL MÜDÜRÜMÜZ KURUMUMUZU ZİYARET ETTİLER…

GENEL MÜDÜRÜMÜZ KURUMUMUZU ZİYARET ETTİLER…

Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürümüz Sn. Dr. Nevzat BİRİŞİK 29.11.2016 tarihinde Enstitümüzü ziyaret etmişlerdir. Ziyaretlerinde kendilerine Genel Müdür Yardımcımız Dr. Necati TULGAR ve Toprak ve Kaynakları Araştırmaları Daire Başkanımız Dr. Bülent SÖNMEZ eşlik etmişlerdir. Enstitü Müdürümüz D. Ali ÇARKACI tarafından toplantı salonumuzda kendilerine kurumumuzu tanıtan bir sunum yapılmıştır. Genel Müdürümüz Bakanlığımız Stratejik Plan ve Genel Müdürlüğümüz Mastır Planı doğrultusunda çalışılması gereken konular hakkında bilgiler vermiştir. Daha sonra Enstitü Araştırmacı teknik personelle tanışarak görüşmüştür. Kendileri araştırmacılarla yapılan görüşmede özgeçmişleri ve yapmış oldukları projeler, faaliyetler hakkında bilgiler almışlardır. Sn. Genel Müdürümüz toplantıda Enstitü olarak gelecekte çalışılması gereken alanlar ve konuları açıklamışlardır.

Sn. Genel Müdürümüz ve beraberindeki heyet Enstitü binamız ve özellikle laboratuvar alanımızda da incelemelerde bulunmuşlardır.

            Sn. Genel Müdürümüz ile beraberindeki heyete önemli ziyaretlerinden ve katkılarından dolayı teşekkürlerimizi arz ederiz.

''