Telefon Rehberi

MANİSA BAĞCILIK ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ İÇ HAT TELEFON REHBERİ

BÖLÜMÜTELEFONUADI SOYADIGÖREVİ
Santral0
Sekreter
118Toplantı Salonu 
122Konferans Salonu 
Yönetim102Akay  ÜNALMüdür
103
Müdür Yrd.
 107Dr. Selçuk KARABATTeknik Hizmetler  Koordinatörü
​​​​Yetiştirme Tekniği Bölümü​215
Oğuzhan SOLTEKİN
Yetiştirme Tekniği Bölüm Başkanı
106Dr. Fadime ATEŞZiraat Yüksek Mühendisi
108Özen MERKENZiraat Yüksek Mühendisi​​

​110
M.Sacit İNAN​Ziraat Yüksek Mühendisi​

215Turcan TEKERZiraat Yüksek Mühendisi

209Fulya KUŞTUTANZiraat Yüksek Mühendisi

​226
​Bülent DOĞAN
​Laborant

226​Yılmaz ÖZTÜRK​İşçi​
Asma Islahı Bölümü105Metin KESGİNAsma Islahı Bölüm Başkanı
110Dr. Yıldız DİLLİZiraat Yüksek Mühendisi
210Dr. Simin ULAŞZiraat Yüksek Mühendisi
210Şermin ÇELİKZiraat Yüksek Mühendisi
209Ebru Toprak ÖZCANZiraat Yüksek Mühendisi
105Naci YILDIZZiraat Mühendisi
Tarım Ekonomisi Bölümü106Dr. Hülya  UYSAL
Tarım  Ekonomisi  Bölüm Başkanı
215​Dr. ​Şener UYSAL​​Ziraat Yüksek Mühendisi
Bitki Sağlığı ​​​Bölümü109Dr. Nurdan GÜNGÖR SAVAŞBitki Sağlığı Bölüm Başkanı
​202Dr. ​Serkan ÖNDER​​Ziraat Yüksek Mühendisi
109Esra ALBAZZiraat Yüksek Mühendisi
231​Soner ÇETİN​Laborant
Gıda Teknolojileri Bölümü108Dr.​Ali GÜLERGıda Teknolojileri Bölüm Başkanı
206Ahmet CANDEMİRGıda Yüksek Mühendisi
211​​Kadir Emre ÖZALTINGıda Yüksek Mühendisi​
211F.Belgin AŞIKLARBiyolog
Üretim ve İşletme Bölümü208Yüksel SAVAŞÜretim ve İşletme Bölüm Başkanı
212Ramazan  TURGUTZiraat Teknikeri
212Burak BAYBASZiraat Teknikeri
335Üretim Tesisleri -Sayalar 
336​​​Arazi Güvenlik
Laboratuvarlar225
Doku Kültürü Laboratuvarı

Dr. Simin ULAŞ

Şermin ÇELİK

​224Doku Kültürü Laboratuvarı
202Serkan ÖNDERZiraat Yüksek Mühendisi
202Fitopatoloji Laboratuvarı

​Dr. Nurdan GÜNGÖR SAVAŞ

Dr. Serkan ÖNDER


206Gıda Teknolojileri Lab.
Ali GÜLER
Ahmet CANDEMİR
231Fitopatoloji Laboratuvarı
Soner ÇETİN​
226
Toprak-Su-Yaprak Lab. (Örnek Kabul Yeri)​​Bülent DOĞAN​
226
Toprak-Su-Yaprak Lab. (Örnek Kabul Yeri)Yılmaz ÖZTÜRK
226
Toprak-Su-Yaprak Lab. (Toprak Hazırlık Birimi)Yılmaz ÖZTÜRK
 227Moleküler Lab. 
 203Fitopatoloji Lab. 
 230Entomoloji Lab. 
İdari ve Mali İşler402Muzaffer SAYARİdari-Mali İşler Şefi
403Aynur ŞAFAK
Genel Bütçe Muhasebe İşlemleri
403​Emine TELLİLERDöner Sermaye Muhasebe İşlemleri
213Ercan KURKUTSivil Savunma Uzmanı
125Mehmet TATLICIBilgi-İşlem Sorumlusu
406
Mustafa KARABULUTVeznedar

404M. Murad BÜYÜKBOSTANCIOĞLUİşçi Maaş İşlemleri

​404 
​Özgür ALTUN
Mutemet​
127Onur BÜYÜKYAPICISatın Alma Sorumlusu
400Dursun KAYAŞef​-Taşınır Kayıt Kontrol Yet.

406Hakan HARMANDALIİnsan Kaynakları
405G. İrem ARAÇ
İç Kontrol Sorumlusu
Yeme - İçme444Ümüs ACARKantin
205Tazegül DUMANLokal

 

Güvenlik – Satış Ofisi

 

154Ahmet DAŞDEMİR
Güvenlik
155Muzaffer ERGÜL
Satış Ofisi
310Üzüm Kesim – Tartım Yeri 
Destek Hizmetleri126Kütüphane 
128Fevzi ACARAtölye Şube Şefi
128İsmail HAMARATAraç Sevk İşlemleri
128Bekir YILMAZŞoför
157
Atölye

Tel: 0 236 211 10 71                        Faks: 0 236 211 10 72                           E-posta: manisa.bagcilik@tarim.gov.tr​

''