27.4.2017 / Gösterim Sayısı : 442

Genel Müdürümüz Dr. Nevzat BİRİŞİK Enstitü Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

#2017 Genel Müdür Ziyaret

   Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürümüz Dr. Nevzat BİRİŞİK, Enstitü inceleme ziyaretleri kapsamında 26.04.2017 Çarşamba günü, Enstitümüzü ziyaret etmiştir.

   Ziyarete; Tarla Bitkileri Araştırmaları Daire Başkanı Dr. Yusuf ARSLAN, Doğu Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Abdullah ÇİL, Biyolojik Mücadele Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Naim ÖZTÜRK, Alata Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Davut KELEŞ ve Doğu Akdeniz Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürü Ziraat Yüksek Mühendisi Hasan GEZGİNÇ eşlik etmişlerdir.  

   Enstitü müdürümüz Ziraat Yüksek Mühendisi Reşat YILDIZ tarafından mevcut çalışmalar, projeler, bütçe ve personel durumu hakkında brifing verilmiştir. Konuşmanın ardından, Müdürlükte görevli teknik personelle tanışarak, çalışma konuları ve yürüttüğü projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunmuştur.

   Toplantı sonrası Genel Müdürümüz, Müdürlük hizmet binasını, Cevdetiye beldesinde yapılmakta olan yeni Müdürlük ana hizmet binasını ve arazileri gezerek incelemelerde bulunmuş ve ziyaretlerini tamamlamışlardır.

''